Główna | Rejestracja | Wejdź | RSSSobota, 2024-04-20, 8:04:25

"Zemsta" w naszej klasie

20 stycznia 2015 roku uczniowie klasy piątej bawili się w teatr i przedstawili fragment komedii Aleksandra Fredry „Zemsta”. Zostali podzieleni na trzy grupy. W rolę Klary wcieliła się: Gabriela Olejnik, Katarzyna Maciejska i Julia Dziedzic, zaś w Papkina: Patrycja Kozak, Bartosz Piróg oraz Filip Szymocha. Reżyserami byli Nikola Dziedzic, Bartłomiej Skrzypek, Kinga Maciejska. Przygotowania trwały trzy dni. Warto było! Każda z grup wywiązała się z zadania znakomicie. Zebrali gromkie brawa. Przypadkowym świadkiem teatralnych scen stała się Pani dyrektor, która była pod wrażeniem aktorów. Zazwyczaj w naszej szkole jest wesoło, co udowadnia ten wpis.

Łukasz Nowak  Kl. V

,

Kategoria: Moje artykuły | Dodał: szkolaborkow (2015-02-02)