Główna | Rejestracja | Wejdź | RSSWtorek, 2018-09-25, 12:50:11

Publiczna Szkoła Podstawowa w Borkowie

Menu witryny
Kategorie sekcji
szkola [2]
Statystyki

Ogółem online: 1
Gości: 1
Użytkowników: 0

Absolwenci

(2016-2019)
Błażej Iwan, Natan Król, Kamil Źródłowski
Wychowawca I-III Bożena Sabat
Wychowawca IV-VI Beata Kania

(2015-2018)
Dawid Barchan, Kornelia Dziedzic, Weronika Krzywicka, Maja Rostocka, Jowita Siwonia, Jan Skrobot, Julia Sosnowska, Franciszek Sypniewski
Wychowawca I-III Joanna Sokołowska
Wychowawca IV - VI Joanna Jędrzejewska, Michalina Nowak


Absolwenci 2017
Natalia Dziedzic, Stanisław Krzywicki, Karol Piwoński, Karol Rokicki
Wychowawca I-III 
Wychowawca IV - VI Anna Wodyk

Absolwenci 2016
Nikola Dziedzic, Julia Dziedzic, Patrycja Kozak, Katarzyna Maciejska, Kinga Maciejska, Łukasz Nowak, Gabriela Olejnik, Bartosz Piróg, Bartłomiej Skrzypek,Filip Stępień, Filip Szymocha
Wychowawca I-III Bożena Sabat, Małgorzata Jakubiak
Wychowawca IV - Bożena Woźniak

Absolwenci 2015
Jakub Bujak, Jakub Dziedzic, Dawid Kasperek, Klaudia Kmiecik, Aleksandra Pietras, Wiktoria Piróg, Klaudia Rosół, Sylwia Rycombel
Wychowawca I-III Bożena Sabat / Wiesława Szczepaniak
Wychowawca IV - VI Wiesława Szczepaniak/ Beata Kania

Absolwenci 2014
Natalia Nowak, Jakub Piróg, Adam Siwonia, Julia Wiewióra
Wychowawca I-III  Grażyna Baran
Wychowawca IV - VI Łukasz Kruk/ Anna Choda

Absolwenci 2013
Bartłomiej Dudek, Joanna Kosmala, Konrad Iwan, Dominika Miszczyk, Kamil Miszczyk, Adam Maciejski, Wiktoria Nowak, Weronika Piwońska, Małgorzata Skuza
Wychowawca I-III Bożena Sabat
Wychowawca IV-VI Łukasz Kruk / Bożena Woźniak


Absolwenci 2005 
Sylwia Przybylska, Jakub Frydrych, Dominika Jurek, Grzegorz Góralski, Dawid Kawiński, Przemysław ?, Katarzyna Chwastek, Patrycja Sabat, Joanna Rycombel

Absolwenci 2004 
Sylwia Jurek , Karolina Kawińska, Adam Stępień, Karol Zieja, Paulina Baćkowska, Marta Błaszczyk, Piotr Ramiączek
Wychowawca: Teresa Krzemińska/ M Jakubiak

Absolwenci 2003
Tomasz Pura, Mateusz ?, Kamila Dziedzic, Kinga Banasik, Katarzyna Skuza, Wojciech ?, Kamil Dziedzic, Anna Dziedzic, Marcin Wąś, Karol Skrzypek, Michał Dulnik, Żaneta Kapuścińska
Wychowawca IV - VI: Dariusz Kwiecień/ Wiesława Szczepaniak

Absolwenci 2002
Wychowawca IV-VI Barbara Grzybowska

Absolwenci 2001
Damian Kruk, Mateusz Bąkowski, Marta Gwizda, Szymon Piec, Paulina Brzozowska, Ewelina Dziedzic, Rafał Skrzypek, Sylwester Kmiecik, Piotr Grzęda, Rafał Wójcik, Zawisza Holz, Kamil Golmento, Krzysztof Brzozowski
Wychowawca I-
Wychowawca IV-VI Maria Kamińska


Absolwenci 2000 klasa 6
Monika Dziedzic, Paweł Kozłowski, Urszula Wieczorek, Piotr Trepko, Daria Sabat, Ewelina Pyszczyńska, Wiloletta Wojnarowska, Milena Maciejska, Aleksandra Chwastek, Kamila Jurek, Paweł Dulnik
Wychowawca IV-VI Janina Prokop

Absolwenci 2000 Klasa 8
Anna Jurek, Dagmara Basa, Monika Dziedzic, Anna Grzęda, Iza Olejarczyk, Joanna Wójcicka, Milena Skrzypek, Jacek Góralski, Artur Rycombel, Kamil Śnioch
Wychowawczyni: Anna Mazurska
Wychowawca : Dariusz Kwiecień

Absolwenci 1999 Klasa 6
Paulina Pyszczyńska, Małgorzata Kmiecik, Anna Wojnarowska, Karol Dygas, Michał Frydrych, Kamila Basa
Wychowawca Maria Kamińska

Absolwenci 1999  Klasa 8
Piotr Baran, Renata Brzozowska, Milena Dziedzic, Wojciech Dziedzic, Anna Kasperek, Kamil Kruk, Paulina Piec, Justyna Pietrzyk, Anna Świtek
Wychowawca: Teresa Krzemińska

Zmiana Systemu Edukacji na IV etapowy

Absolwenci 1998



Absolwenci 1997

Absolwenci 1996
Tomasz Świtek, Ewelina Wąś, Elżbieta Sabat, Szczepan Szafraniec, Andrzej Rycombel
Wychowawca: Maria Kamińska

 

Formularz logowania
Wyszukiwanie
Kalendarz
«  Wrzesień 2018  »
PnWtŚrCzwPtSobNie
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Archiwum wpisów
Przyjaciele witryny
  • Załóż darmową stronę
  • Internetowy pulpit
  • Darmowe gry online
  • Szkolenia wideo
  • Wszystkie znaczniki HTML
  • Zestawy przeglądarek

  • Copyright MyCorp © 2018
    Stwórz bezpłatną stronę www za pomocą uCoz