Główna | Rejestracja | Wejdź | RSSPiątek, 2024-03-29, 2:46:37

Wycieczka do WDK

9.03.2015 roku wyjechaliśmy (klasy IV - VI) do WDK w Kielcach, aby na własne oczy zobaczyć, jak tworzy się świat fantasy. W trakcie wspólnej pracy ekipa filmowa wraz z widownią - nami - konstruowała świat z tego gatunku. Mieliśmy możliwość poznania prostych i możliwych do samodzielnego zastosowania efektów specjalnych. Czuliśmy się jak na planie filmowym, w realistycznym studio telewizyjnym. Gabrysia - szczęśliwa właścicielka biletu, za pomocą niezwykłej różdżki próbowała zabić smoka. Pod koniec warsztatów zobaczyliśmy trailer, czyli skróconą zapowiedź swojego dzieła.

Wyjazd ten wspominamy mile, świetnie się bawiliśmy. Myślę, że kiedyś powinniśmy to powtórzyć. Przecież dzięki temu wiele się nauczyliśmy.

Z niecierpliwością czekamy na zmontowany, udźwiękowiony i pełen efektów komputerowych gotowy film.

Uczestnicy warsztatów

Kategoria: Moje artykuły | Dodał: szkolaborkow (2015-03-22)