Główna | Rejestracja | Wejdź | RSSSobota, 2024-04-20, 2:00:54

Wizyta św. Mikołaja w Przedszkolu

„W naszym przedszkolu,

jak dobrze wiecie,

są najgrzeczniejsze dzieci na świecie.

Każdy jest miły i uśmiechnięty,

zasłużyliśmy więc na prezenty.”

Wizyta świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu to najbardziej oczekiwany dzień w roku. Z tej okazji dzieci wykonują prace plastyczne, na których króluje Mikołaj. Oprócz tego uczą się piosenek i prezentują je przed tym wyjątkowym gościem. Z chęcią przygotowują się do tego wydarzenia.

Nadszedł długo oczekiwany dzień. Przedszkolaki z niecierpliwością nasłuchiwały dzwoneczków Mikołaja. Święty z samego rana zawitał do naszego Przedszkola. Dzieci bardzo przeżywały to spotkanie, ale dzielnie zaśpiewały przygotowane piosenki, rozmawiały z Mikołajem i oczywiście zapewniały, że były bardzo grzeczne. Gość wręczył każdemu dziecku prezent i musiał nas zostawić, ponieważ czekały na niego jeszcze inne dzieci.

Maluszki oglądały prezenty i wyglądały przez okno z nadzieją, że zobaczą sanie Mikołaja i pomachają mu na pożegnanie. Zdjęcia ze świętym będą wspaniałą pamiątką z tego spotkania.

Agnieszka Baran

Kategoria: Moje artykuły | Dodał: szkolaborkow (2018-01-03)