Główna | Rejestracja | Wejdź | RSSŚroda, 2024-04-24, 9:32:41

Uczniowie klas II i III uczestniczyli w warsztatach edukacyjnych

17 września uczniowie klas II i III, wraz z wychowawcami p. Bożeną Sabat i p. Joanną Sokołowską, pojechali do Niw Daleszyckich. Tam uczestniczyli w warsztatach edukacyjnych pt. „Kultywowanie tradycyjnych i ginących zawodów szansą na aktywizację gospodarczą świętokrzyskiej wsi”. Dzieci poznały wiele ciekawostek dotyczących pracy bartnika i życia pszczół. Oglądali prezentację multimedialną zatytułowaną „Śladami ginących zawodów”. Uczestniczyli również w zajęciach plastycznych, podczas których uczyli się wykonywać kwiaty z bibuły, ozdabiać przedmioty użytku codziennego techniką decoupage oraz wyszywać serwetki. Warsztaty zakończone zostały wspólnym ogniskiem. Uczniowie naszej szkoły radośni i zadowoleni wrócili do domu. To był dzień pełen wrażeń.

Kategoria: Moje artykuły | Dodał: szkolaborkow (2014-09-24)