Główna | Rejestracja | Wejdź | RSSŚroda, 2024-05-15, 10:46:50

Książki spakowane,
tornister zapięty.
To dla Was pierwszaki,
te ławki, tablica i książki.
To dla Was najmilsi,
kochani - piąteczki, szósteczki i Pani.

We wtorek, 24 października 2017 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste Ślubowanie uczniów klasy pierwszej.
Ślubowali:
1. Sebastian Dudek

2. Oskar Karyś

3. Alan Ozimina

4. Filip Pietrowski

5. Karina Śnioch

Nasi najmłodsi uczniowie pomyślnie zdali pierwszy egzamin dojrzałości i zostali przyjęci do grona naszej społeczności szkolnej. Na uroczystość przybyli rodzice pierwszoklasistów oraz nauczyciele i uczniowie naszej szkoły. Z uśmiechem na twarzach i bez tremy ( a przynajmniej nie było jej widać) dzieci przedstawiły swoje umiejętności recytatorskie, talent muzyczny i taneczny. Bez problemu rozwiązały zagadki o naszej Ojczyźnie. Najważniejszym punktem uroczystości było złożenie przez dzieci ślubowania oraz pasowanie na uczniów, którego dokonała Dyrektor szkoły – Pani Anna Moszyńska.
Uczniom klasy pierwszej życzymy dalszych sukcesów w ich długo jeszcze trwającej edukacji.
Ja ze swojej strony pragnę bardzo serdecznie podziękować rodzicom naszych pierwszaków za przygotowanie ich do tego ważnego dnia. Dziękuję także Kornelii Dziedzic i Weronice Krzywickiej za prowadzenie uroczystości, Julitce Ramiączek, Lence Wieczorek oraz Zuzi Iwan za udział w tańcu integracyjnym.

Serdecznie dziękuję również Pani Michalinie Nowak za wykonane zdjęcia.

Wychowawca Grażyna Baran

Kategoria: Moje artykuły | Dodał: szkolaborkow (2017-11-08)