Główna | Rejestracja | Wejdź | RSSCzwartek, 2024-04-18, 4:53:03

Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

Dobiegł końca czas wakacji i odpoczynku. Nowy rok szkolny rozpoczął się 1 września mszą św. w kościele w Kaczynie. Odprawił ją ks. Grzegorz Przybylski, życząc wszystkim wielu sił i chęci do podejmowania nowych wyzwań i obowiązków.

Następnie o godzinie 1000 nastąpiło uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Pani Dyrektor - Anna Moszyńska serdecznie powitała wszystkich zebranych, ze szczególnym wyróżnieniem najmłodszych dzieci, czyli przedszkolaków i klasę pierwszą. W dalszej części uroczystości, Pani Dyrektor odczytała list świętokrzyskiego kuratora oświaty - Pani Małgorzaty Muzoł, wystosowany do szkół z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2014/2015. Po uroczystości głównej uczniowie rozeszli się do klas aby spotkać się ze swoimi wychowawcami.

Kategoria: Moje artykuły | Dodał: szkolaborkow (2014-09-06)