Główna | Rejestracja | Wejdź | RSSŚroda, 2024-05-15, 2:35:30

Przedszkolaki - Wycieczka do lasu.

Wycieczka do lasu

04.10.2017 r. dla przedszkolaków  był dniem pełnym wrażeń. Dzieci wraz z wychowawcą panią Agnieszką Baran oraz panią Anną Maniak zaraz po śniadaniu udały na wycieczkę do lasu w Niwach. Celem wizyty w lesie było sprawdzenie, czy Pani Jesień już do niego zawitała, bezpośrednia obserwacja piękna jesiennej przyrody i uwrażliwianie na jesienny krajobraz.  Na miejscu na przedszkolaków czekali pracownicy Nadleśnictwa Daleszyce. Była przechadzka po lesie, opowiadanie o przygotowaniach zwierząt do zimy, konkursy, pieczenie kiełbasek i spotkanie z rysiem.

Wycieczka taka, to obserwacja naturalnego ekosystemu świata roślin, zwierząt, oraz wspaniałe przeżycia dla dzieci. Przedszkolaki poznawały przyrodę patrząc, słuchając i dotykając.

Pełne wiedzy o lesie i niezapomnianych wrażeń oraz z leśnymi pamiątkami dzieci wróciły do przedszkola. Na długo wizyta w lesie pozostanie w pamięci przedszkolaków.

Kategoria: Moje artykuły | Dodał: szkolaborkow (2017-10-19)