Główna | Rejestracja | Wejdź | RSSWtorek, 2024-04-23, 11:33:31

Pożegnanie szóstej klasy

25 czerwca 2015r. uroczyście pożegnaliśmy uczniów klasy szóstej naszej szkoły. Absolwenci wystąpili ze współczesną, kabaretową wersją „Kopciuszka”, przygotowaną pod kierunkiem wychowawcy Beaty Makuch. Po przedstawieniu Dyrektor Szkoły Anna Moszyńska oraz Pan Prezes Jacek Skrobot wręczyli najlepszym świadectwa i nagrody książkowe.

Statuetkę i tytułem Absolwentki Roku została nagrodzona Klaudia Rosół (jej średnia to 5,45). Rodzice Klaudii otrzymali list gratulacyjny. Inni wyróżnieni szóstoklasiści to: Jakub Bujak, Jakub Dziedzic, Sylwia Rycombel, Klaudia Kmiecik. Ponadto Jakub Bujak, Dawid Kasperek oraz Sylwia Rycombel dostali dyplomy za wzorową frekwencję. Pani Barbara Dziedzic otrzymała specjalne podziękowanie za aktywną pracę na rzecz klasy.

Klasa piąta pożegnała absolwentów piosenkami i prezentacją ukazującą ich dorastanie w naszej szkole. Na zakończenie klasa szósta wygłosiła przepiękne i wzruszające przemówienie, w którym podziękowała wszystkim pracownikom za wspólnie spędzone lata. Łzy wzruszenia odbierały głos i połączyły całą szkołę.  Uroczystość zakończyła się spotkaniem nauczycieli i młodzieży na wspólnym poczęstunku.

, ,

,

Kategoria: Moje artykuły | Dodał: szkolaborkow (2015-07-01)