Główna | Rejestracja | Wejdź | RSSSobota, 2018-11-17, 5:56:36

Publiczna Szkoła Podstawowa w Borkowie

Menu witryny
Kategorie sekcji
Moje artykuły [200]
Statystyki

Ogółem online: 1
Gości: 1
Użytkowników: 0

Artykuły

Główna » Artykuły » Moje artykuły

Pasowanie na Przedszkolaka.

UROCZYSTE PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

 

Dzień 15 listopada 2017 roku pozostanie na długo w pamięci dzieci 3-letnich i 4-letnich z Punktu Przedszkolnego przy Publicznej Szkole Podstawowej w Borkowie i ich rodziców. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość – pasowanie na przedszkolaka.

W uroczystości brali udział rodzice 3-letnich i 4-letnich "Puchatków”, pani dyrektor, nauczyciele oraz uczniowie starszych klas.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc wierszyki, piosenki, zabawy ruchowe i taniec. Po części artystycznej, dzieci obiecały: być dzielnymi przedszkolakami, nie grymasić i nie szlochać, kochać swoje panie, grzecznie się bawić i być dobrymi kolegami. Następnie pani dyrektor Anna Moszyńska dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom, róg obfitości i medal za odwagę – prezent od uczniów z klasy I.

Po zakończeniu części oficjalnej dzieci pozowały do pamiątkowego zdjęcia, a w sali czekała na nie niespodzianka – słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Uroczystość ta pozwoliła rodzicom, nauczycielkom i dzieciom zintegrować się. Była również świetną okazją do zaprezentowania, nabytych przez 3 miesiące uczęszczania do przedszkola, umiejętności dzieci.

Ja ze swojej strony pragnę serdecznie podziękować rodzicom przedszkolaków za przygotowanie ich do tego ważnego dnia. Dziękuję także Klaudii Pawlik za prowadzenie uroczystości, a Lence Wieczorek, Julitce Ramiączek i Natalce Dziedzic za pomoc w organizacji tego dnia.

Serdecznie dziękuję również pani Michalinie Nowak za wykonane zdjęcia, pani Annie Maniak za pomoc w prowadzeniu uroczystości, a pani Grażynie Baran i klasie I za przygotowanie medali dla przedszkolaków.

 

Wychowawca Agnieszka Baran

 

Uroczyste przyrzeczenie złożyli:

 1. Oliwier Baćkowski
 2. Artur Barchan 
 3. Nikola Dudek
 4. Igor Dudzic
 5. Lena Kasperek
 6. Igor Karkut
 7. Wiktor Kruk
 8. Mateusz Parkitny
 9. Adam Sadkowski
 10. Aleks Sułkowski
 11. Alan Pietrowski

 

 

 

 

 

Kategoria: Moje artykuły | Dodał: szkolaborkow (2017-11-30)
Wyświetleń: 76
Formularz logowania
Wyszukiwanie
Przyjaciele witryny
 • Załóż darmową stronę
 • Internetowy pulpit
 • Darmowe gry online
 • Szkolenia wideo
 • Wszystkie znaczniki HTML
 • Zestawy przeglądarek

 • Copyright MyCorp © 2018
  Stwórz bezpłatną stronę www za pomocą uCoz