Główna | Rejestracja | Wejdź | RSSNiedziela, 2024-04-28, 8:29:36

Nasze ferie...

W dniach 18-22.01.2016 roku dzieci miały możliwość spędzić swój czas, wolny od szkolnych zajęć, w ciekawy i atrakcyjny sposób. Uczęszczali na zajęcia feryjne od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 13.00.

Naszą wspólną przygodę rozpoczęliśmy grami i zabawami integrującymi, po czym udaliśmy się do Daleszyc na  film „Elektromisja”. Następnego dnia, dzieci poznawały zasady profesjonalnej gry w szachy i warcaby. W środę odbyła się na długo wyczekiwana wycieczka do kina. Starsze dzieci obejrzały film „Bella i Sebastian”, z młodsi uczestnicy „Fistaszki”. Podczas zajęć feryjnych poznawaliśmy i doskonaliliśmy technikę gry w bilard, podejmowaliśmy zmagania podczas wielu konkursów sprawnościowych, a także trenowaliśmy swój umysł przy grach planszowych, w trakcie układania puzzli.  Ferie zakończyły się ogniskiem i wspólnym pieczeniem kiełbasek, przy którym było wiele zabaw i śmiechu.

Każdy z uczestników znalazł z pewnością coś dla siebie. Cieszy fakt, że dzieci bardzo chętnie i licznie uczęszczały na te spotkania.

Kategoria: Moje artykuły | Dodał: szkolaborkow (2016-02-02)