Główna | Rejestracja | Wejdź | RSSCzwartek, 2024-05-16, 7:00:28

"Moja pierwsza książka"

Rozstrzygnięto gminny konkurs literacki „Moja Pierwsza Książka”. Komisja konkursowa miała niełatwe zadanie, bo, jak się okazuje, zainteresowanie literaturą wśród najmłodszego pokolenia nie zanika i za pióro chwycili uczniowie z niemal wszystkich podstawówek w gminie.

Dzieci otrzymały dyplomy. Ponieważ konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, a dzieci napisały wiele ciekawych prac, komisja konkursowa postanowiła nagrodzić również książkami i długopisami wszystkich uczestników.

Z naszej szkoły wyróżniony został Adam Skrobot z klasy II. W konkursie brały udział również uczennice klasy III - Julita Ramiączek, Lena Wieczorek i Zuza Iwan oraz .... W czasie wręczania dyplomów i nagród uczniowie streścili nam o czym opowiadały napisane przez nich książki. Pani Grażyna Baran zwróciła uwagę, iż biorący udział w konkursie mieli bardzo trudne zadanie. Musieli wymyślić historię, napisać ją oraz stworzyć okładkę i ilustracje książki.

Uczniowie nagrodzili uczestników konkursu dużymi brawami.

Kategoria: Moje artykuły | Dodał: szkolaborkow (2017-06-11)