Główna | Rejestracja | Wejdź | RSSCzwartek, 2024-04-25, 11:52:12

Kiermasz Bożonarodzeniowy 2017

Kiermasz Bożonarodzeniowy

17 grudnia 2017 roku w Parafii Matki Boskiej Częstochowskiej i św. Jana Pawła II w Kaczynie odbył się Kiermasz Bożonarodzeniowy przygotowany przez uczniów z Publicznej Szkoły Podstawowej w Borkowie. Na sprzedaż zostały wykonane: wieńce i świeczniki z szyszek, zawieszki z filcu i masy solnej, ozdoby z zapałek, lampiony oraz stroiki z żywych gałązek. Chętni uczniowie wykonywali ozdoby choinkowe również w domu.

Szczególne podziękowania składam pani Marii Czajkowskiej i pani Krystynie Jamioł za wykonanie koronkowych aniołków, dzwoneczków, śnieżynek i bombek, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem ze strony kupujących. Dziękuję też zaangażowanym uczniom, przede wszystkim: Julce Sosnowskiej, Mai Rostockiej, Weronice Krzywickiej, Jasiowi Skrobotowi i Dawidowi Barchanowi za wspólne „kiermaszowanie”. Zapraszamy na kolejne spotkanie za rok!

Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na organizację wycieczki do Krakowa śladami św. Jadwigi Królowej.

Agnieszka Baran

Kategoria: Moje artykuły | Dodał: szkolaborkow (2018-01-03)