Główna | Rejestracja | Wejdź | RSSSobota, 2024-04-20, 6:04:36

II wieczór filmowy

II szkolny wieczór filmowy

W dniu 26.01.2018r. już po raz drugi spotkaliśmy się wieczorową porą -  by w szkole poczuć się jak w kinie - obejrzeć ciekawy film.

Młodsze klasy obejrzały produkcję Disneya – Vaiana –skarb oceanów.
Tytułowa bohaterka – waleczna polinezyjska księżniczka – rusza w rejs w nieznane, aby ocalić swoją wyspę przed zagładą. Przy okazji udowadnia, że nie tylko na morzu trzeba czasem zmierzać pod prąd.

Starsze klasy kontynuowały przygodę z Miką i jej koniem przedstawioną w produkcji Wicher II: Na przekór wszystkiemu. Dziewczyna poznaje nowego kolegę, a jej koń zakochuje się w pięknej klaczy w opałach. Młodzi uczą szacunku i troski o zwierzęta, przy okazji po raz kolejny ratując ośrodek.

Wszyscy uczniowie zareagowali na naszą prośbę przesypania przekąsek do plastikowych pudełeczek, dzięki czemu oglądanie filmów było znacznie przyjemniejsze. Za co również serdecznie dziękujemy.

Tym razem również rodzice mogli wziąć udział w wydarzeniu. Chociaż na razie było to małe grono, (tym bardziej dziękujemy Paniom za przybycie)  mamy nadzieję, że z każdym następnym będzie się powiększać. Mamy naszych uczniów mogły obejrzeć wzruszający film Obdarowani. Opowiada on o Franku: samotnie wychowującym swoją niezwykle uzdolnioną siostrzenicę Mary. Gdy talent dziewczynki ujawnia się, musi zawalczyć o prawa rodzicielskie z babcią dziewczynki. Z rozmowy z Paniami wiemy, iż film bardzo im się podobał.

W tym roku czeka nas jeszcze jednej wieczór filmowy, na który już teraz serdecznie zapraszamy.

Kategoria: Moje artykuły | Dodał: szkolaborkow (2018-02-08)