Główna | Rejestracja | Wejdź | RSSNiedziela, 2024-05-12, 12:38:22

Festyn rodzinny

”Ważna sprawność umysłowa, ważna i fizyczna, więc jest bardzo nam potrzebna sala gimnastyczna”.

Jak co roku, 12 czerwca, odbył się doroczny Festyn Rodzinny.  Podczas trwania festynu zbierane były fundusze na projekt budowy sali gimnastycznej.

Swoją obecnością zaszczycili nas zaproszeni goście: Członek Zarządu Województwa Świętokrzyskiego Piotr Żołądek, Starosta Kielecki Michał Godowski, Przewodniczący Rady Powiatu w Kielcach Jan Cedro, Burmistrz Miasta i Gminy Daleszyce Dariusz Meresiński, Radni Rady Miejskiej w Daleszycach na czele z Przewodniczącym Mariuszem Dziadowiczem.

Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali przygotowane programy artystyczne. Można było wziąć udział w loterii z fantem i licytacjach, zakupić potrawy regionalne i ciasta oraz obejrzeć pokaz sztuk walki Muay Thai i pokaz strażacki. Festyn zakończył się wspólnym oglądaniem meczu polskiej reprezentacji w specjalnie przygotowanej Strefie Kibica.

Kategoria: Moje artykuły | Dodał: szkolaborkow (2016-06-15)