Główna | Rejestracja | Wejdź | RSSSobota, 2024-04-27, 5:32:26

Ekologiczny tydzień

Z okazji Dnia Ziemi w naszej szkole odbył się Tydzień Ekologiczny. W kolejnych dniach tygodnia dzieci uczestniczyły w różnych formach aktywności.

Uczennice klasy VI Nikola Dziedzic i Patrycja Kozak tak wspominają miniony tydzień:

" Od 25.04-29.04 w naszej szkole trwał Tydzień Ziemi. Od poniedziałku do piątku mieliśmy wyznaczone poszczególne kolory stroju. Graliśmy w kalambury, układaliśmy wiersze, wykonywaliśmy plakaty związane z Ziemią. Wszystkie klasy świetnie się bawiły. W każdym dniu musieliśmy mieć wykonane przez nas ordery ekologiczne. Ten tydzień stał się świetną okazją do pogłębienia naszej wiedzy przyrodniczej. Zabawy i konkurencje przygotowały Katarzyna Maciejska i Julia Dziedzic. Nauka przez zabawę okazała się bardzo skuteczna.  Za udział w obchodach Dnia Ziemi, każda klasa otrzymała pamiątkowy dyplom."

Kategoria: Moje artykuły | Dodał: szkolaborkow (2016-04-27)