Główna | Rejestracja | Wejdź | RSSSobota, 2024-04-27, 1:31:20

Dzień Nauczyciela

DZIĘKUJEMY WAM, KOCHANI UCZNIOWIE, ZA CUDOWNĄ WYCIECZKĘ NA HAWAJE!

14. października, jak co dzień, zjawiliśmy się o godzinie 7:45 w szkole. Dzień był jednak niezwykły - dziś świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej.

W tym roku 13 października w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej, potocznie zwanej Dniem Nauczyciela. Akademię szkolną przygotowali uczniowie klasy  IV i VI pod kierunkiem p. Bożeny Sabat.

Młodzi artyści pieśnią i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją  wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków.

Montaż słowno – muzyczny: „Zapraszamy na Hawaje” zawierał wiersze odpowiednio dobrane i skierowane do każdego nauczyciela. Oprawę muzyczną stanowiły humorystyczne piosenki w doskonałym wykonaniu uczniów.

Wycieczka na Hawaje okazała się niezwykle udana!

Uczniowie również zostali zaskoczeni przez nauczycieli. Musieli rozpoznać nauczycieli gdy byli w ich wieku. Uśmiech na twarzach dzieci pokazał, że niezwykle cieszyli się z przygotowanej zagadki.

Kategoria: Moje artykuły | Dodał: szkolaborkow (2015-10-20)