Główna | Rejestracja | Wejdź | RSSŚroda, 2024-05-15, 3:24:45

Dzień Nauczyciela.

Dzień Edukacji Narodowej to szczególne święto wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty. Z tej okazji od wielu lat uczniowie składają życzenia swoim nauczycielom.
13 października 2017 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie klas III, VI oraz VII przygotowali również Koncert Życzeń dla nauczycieli. Każdy z nauczycieli oraz pracowników szkoły mógł wysłuchać piosenki wybranej i zaśpiewanej specjalnie dla niego. Niespodzianką była laurka z wesołą karykaturą nauczyciela. Laurki przygotowali uczniowie klas IV-VII na zajęciach plastycznych.
Naszym kochanym nauczycielom życzymy samych radosnych chwil w pracy z uczniami. Wszystkiego dobrego !!!

Był to również szczególny dzień dla pani Joanny Kubalskiej, która odebrała akt nadania stopnia awansu zawodowego. Gratulujemy.

Kategoria: Moje artykuły | Dodał: szkolaborkow (2017-11-02)