Główna | Rejestracja | Wejdź | RSSWtorek, 2024-04-23, 6:30:16

Dzień języka francuskiego 20 marca

W dniu 20 marca obył się dzień języka francuskiego przygotowany przez panią Magdę Kochanowską wraz z klasa VII. Dyplomem za zaangażowanie w organizację tego dnia nagrodzono Natalkę Dziedzic z klasy VII, która pomagała w ogólnych przygotowaniach, przygotowała prezentację oraz konkurs. Jeden z konkursów dotyczył wiedzy o Francji. W drugim uczniowie przebijając balon znajdowali w nim karteczkę z francuskim słówkiem próbując odgadnąć jego znaczenie. Konkurs był bardzo wesoły i uczniowie wykazali się wielką kreatywnością w tłumaczeniu słówek. Uczniowie klasy VII Karol Piwoński i Natalia Dziedzic przedstawili prezentację na temat krajów francuskojęzycznych. Dodatkowo na uczniów czekała słodka niespodzianka. Klasa VII przygotowała francuski poczęstunek złożony m.in. z pysznych croissantów. Dzień zakończyliśmy efektownym wystrzałem konfetti.

Kategoria: Moje artykuły | Dodał: szkolaborkow (2018-03-28)